Centrum Logistyczno - Spedycyjne Tirsped Sp. z o.o.


Tirsped Sp. z o.o. • Transport lotniczy

Tirsped Sp. z o.o. • Transport lotniczy


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Czasami żaden inny rodzaj przewozu rzeczy i towarów nie jest wystarczający - jedyną opcją staje się transport lotniczy. Na szczęście firma Tirsped oferuje tego rodzaju usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Tego rodzaju spedycja wymaga wyjątkowo dobrej organizacji całego przedsięwzięcia - dlatego firma korzysta nie tylko z własnego biura spedycyjnego, ale także z agencji celnej, która znajduje się przy lotnisku  w Warszawie.

Transport lotniczy obejmuje spedycję przesyłek różnej wielkości, rodzaju oraz wagi na terenie całego świata. Zadania są wykonywane bez względu na warunki - firma dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Do przewozu wykorzystywane są jedynie sprawdzone linie lotnicze. Stanowi to gwarancję nie tylko bezpiecznego przewozu towarów, ale i terminowej realizacji każdego zleconego zadania, nawet na bardzo dużych odległościach. 

Dodano: 12-04-2018

Adres: Spedycyjna 22

Kod pocztowy: 03-191

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:
  • Myślę, że w dziedzie logistyki i spedycji w Tirsped znają się, jak mało gdzie. Świadczy o tym wieloletnie doświadczenie i funkcjonowanie na rynku. Jeśli dołączymy do tego elastyczną ofertę nakierowaną na klienta, to nie powinno się już mieć wątpliwości, z czyich usług skorzystać?
    2018-08-03 13:52:44
    przez: asicases
    Ocena: 5

Telefon: 22 519 70 00

NIP: 527-020-43-99

Strona: https://www.tirsped.com.pl/

Sąsiednie Firmy

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Macromedica Centrum Medyczne

Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu