Delfin Detection & Mapping


Wykrywanie kabli

Wykrywanie kabli


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Podczas wykonywania wykopów pod fundamenty dość często natrafia się na nienaniesione na mapy instalacje, także elektryczne, których uszkodzenie koparką może zakończyć się tragicznie, a w najlepszym razie spowodować awarię i opóźnienie w pracach budowlanych. Z tego też powodu wielu inwestorów nauczonych doświadczeniem innych decyduje się na zatrudnienie firmy, która ma w ofercie wykrywanie kabli umieszczonych głęboko w ziemi. 

Na stronie delfind.pl można zapoznać się z przedsiębiorstwem, które wykonuje usługę lokalizacji nie tylko kabli elektrycznych, ale także instalacji wodociągowych, gazowych, telekomunikacyjnych czy kanalizacji. Dzięki posiadanemu sprzętowi niestraszne są im nawet takie obiekty podziemne, które zostały wykonane z innych niż metal materiałów. Przeważnie pracują na zaawansowanym technologicznie sprzęcie marki Leica, przy pomocy którego wykryją wszystko, co tylko znajduje się na terenie zleconym do badania i to w bardzo rozsądnej cenie.

Dodano: 03-06-2018

Adres: Solidarności 115

Kod pocztowy: 00-140

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:
  • Dzięki usługom Delfin mamy możliwość zlokalizowanie przebiegu kabli czy innych instalacji na terenie inwestycji. Pozwala to zredukować koszty i uniknąć ich uszkodzenia.
    2018-10-08 10:01:40
    przez: lento
    Ocena: 4

Telefon: +48 514 778 694

NIP:

Strona: https://www.delfind.pl/

Sąsiednie Firmy

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Macromedica Centrum Medyczne

Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu