DIWOS Dorota Stomska


ZUS dotacje BHP

ZUS dotacje BHP


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie kojarzy się najlepiej przedsiębiorcom, co często wynika z niezrozumienia działania tej instytucji. Faktem jest, że może być ona bardzo pomocna w rozwoju i prowadzeniu firmy, o czym świadczą chociażby dostępne dla każdego przedsiębiorcy dotacje ZUS na BHP, czyli po prostu finansowe wsparcie udzielane z myślą o poprawie warunków pracy. Jak je uzyskać? W tym celu warto nawiązać współpracę z firmą diwos.pl.

Przedsiębiorstwo pomaga w uzyskaniu środków z ZUS, które można przeznaczyć na naprawdę zyskowne i racjonalne inwestycje, jak np. zakup i modernizacja urządzeń (np. wózka widłowego, podnośnika) oraz artykułów i przedmiotów przeznaczonych do poprawy warunków zatrudnienia, jak kaski, rękawice, osłony, okulary ochronne czy nawet elementy systemów wentylacyjnych. Dzięki wsparciu oferowanemu przez olsztyńską firmę dofinansowanie z ZUS na inwestycje w BHP staje się realne i nie wymaga dużych nakładów czasu.

Dodano: 08-09-2019

Adres: Kleeberga 2

Kod pocztowy: 10-693

Miejscowość: Olsztyn

Dodaj Komentarz:
  • Współpracę z firmą Diwos zaliczam do bardzo owocnych: zarówno szkolenia, jak i pomoc w uzyskaniu dotacji ZUS okazały się być profesjonalnie wykonane. :)
    2019-12-04 11:21:38
    przez: seryomsu
    Ocena: 3

Telefon: 508112425

NIP:

Strona: https://www.diwos.pl/

Sąsiednie Firmy

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna

FOUR STAL Sp. z o.o.