Ebordi s.c.


Ebordi - kaptonowa taśma

Ebordi - kaptonowa taśma


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Potrzebujesz wytrzymałej taśmy, która będzie odporna na wysokie temperatury? Masz do sklejenia układ scalony lub gniazdo i nie wiesz czego najlepiej użyć, aby naprawić to w sposób trwały i bezpieczny? W takim razie podpowiadamy, że idealna do tego typu napraw będzie taśma kaptonowa. 

Taśma kaptonowa jest trwała i odporna na wysokie temperatury, dlatego idealnie sprawdza się jako ochrona na różnego rodzaju instalacje i podzespoły elektroniczne podczas lutowania. 

Dobrą taśmę kaptonową najlepiej kupić bezpośrednio od sprawdzonego producenta, takiego jak Ebordi. To znana i ceniona firma, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju taśm. Ich taśma kaptonowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i posiada trwały klej silikonowy, odporny na działanie wysokich temperatur oraz różnego rodzaju chemikaliów. Aby zamówić u nich taśmę kaptonową lub inną taśmę klejącą ich produkcji wystarczy, że zajrzysz na stronę ebordi.pl i złożysz zamówienie. Gwarantujemy, że otrzymasz produkty naprawdę wysokiej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania. 

Dodano: 23-10-2017

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Miejscowość: Gądki

Dodaj Komentarz:
  • Taśmy czy folia stretch - wytrzymałe i bezpieczne - takie są właśnie produkty spod znaku Ebordi. Mają w mnie stałego użytkownika.
    2018-08-24 15:40:39
    przez: assanta
    Ocena: 3

Telefon: 666 232 457

NIP: 7773269274

Strona: https://ebordi.pl/

Sąsiednie Firmy

Royal Shop

AR-FIZ

Lenis Sp. Z O.O