H2Otech


Pompy magnetyczne

Pompy magnetyczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


W różnych procesach przemysłowych jest wykorzystywana woda, dlatego też przedsiębiorcy powinni zapoznać się z ofertą firmy H2Otech, która sprzedaje wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia do uzdatniania. Proponowany sprzęt wyróżnia się trwałością, łatwością w obsłudze oraz skutecznością. Warto dodać, że produkty spełniają wszystkie aktualne normy zawarte w Rozporządzeniu Ministerstwa Zdrowia.

 

Podmiot sprzedaje między innymi funkcjonalne i efektywne pompy magnetyczne. Obudowa została wykonana z trwałego polisiarczku fenylenu PPS, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast łożyska wyprodukowano z graflonu świetnie odprowadzają ciepło. Sprzężenie wytwarzają magnesy, z których jeden jest podłączony do wału napędowego, a drugi znajduje się w wirniku. Urządzenie nie posiada żadnego połączenia pomiędzy sekcją płynu a silnikiem.

Dokładne informacje na temat artykułów można znaleźć na stronie internetowej. Przedsiębiorstwo błyskawicznie realizuje zamówienia i oferuje także doradztwo.

Dodano: 29-03-2023

Adres: Lodowa 120

Kod pocztowy: 93-232

Miejscowość: Łódź

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 607932762

NIP:

Strona: https://h2otech.pl

Sąsiednie Firmy

Xfelgi.pl

wyprawkowy

Communication Corner