Jan Byczkowski Fotografia


Fotograf na wesele Zakopane

Fotograf na wesele Zakopane


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wesele to kontynuacja ślubu, który jest najważniejszy momentem całych zaślubin. Dobrze jest uchwycić te momenty na fotografii aby pozostał ślad w archiwum rodzinnym i pamięci młodej pary oraz gości. Do dobrych zdjęć bardzo chętnie się wraca się wspomina miłe chwile. Fotografią weselną zajmuje się wielu fotografów, którzy wiedzą w jakich momentach być przygotowanym do działania.

Jednego z fotografów znaleźć można w firmie Fotografia Jan Byczkowski. Od lat oferuje najwyższej jakości usługi zarówno dla pary młodej, jak i dla innych klientów, którzy oczekują zdjęć odbiegających od standardów.

Fotograf na wesele z Zakopanego oferuje kilka pakietów zdjęć weselnych, które mogą zacząć się już od przygotowań w domu. W dalszej kolejności zdjęcia są wykonywane podczas samego ślubu oraz podczas wesela. Fotografa nie zabraknie także podczas zabaw w czasie oczepin. 

Dodano: 06-03-2019

Adres: Zakopane 1C

Kod pocztowy: 34-500

Miejscowość: Zakopane

Dodaj Komentarz:
  • Owy wyżej wspomniany fotograf zrobił bardzo ciekawe zdjęcia na naszym weselu.Wszyscy byli pod wrażeniem perfekcyjności podczas ich wykonywania.
    2019-04-16 09:20:28
    przez: Filip Mróz
    Ocena: 4

Telefon: +48 500 396 983

NIP:

Strona: https://janbyczkowski.pl

Sąsiednie Firmy

AGTOM s. z o.o.

Stachurski Przeprowadzki

Dom z Duszą Tadeusz Dusza