Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


https://prosterozwody.pl/ - Adwokat rozwodowy Warszawa

https://prosterozwody.pl/ - Adwokat rozwodowy Warszawa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Kancelaria prawna z siedzibą w Warszawie prowadzi sprawy rozwodowe oraz o separację. Mowa zarówno o rozwodach z orzekaniem, jak i bez orzekania o winie, a także o procesach międzynarodowych. Adwokat rozwodowy z Warszawy bierze udział w mediacjach małżeńskich i jest obecny podczas każdej rozprawy w sądzie. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jarosław Błasiński prowadzi również sprawy dotyczące:

  • podziału majątku małżeńskiego (m.in. organizacja negocjacji pozasądowych, ustalenie wartości majątku, rozliczenie konkubinatu, zniesienie współwłasności nieruchomości objętej kredytem, ustalenie nierównych nakładów w majątku małżeńskim),
  • ustalenia władzy rodzicielskiej (określenie miejsca zamieszkania małoletnich, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalanie lub zaprzeczenie ojcostwa) i wysokości alimentów (na dzieci oraz byłego małżonka).

Na firmowym blogu dodawane są liczne porady prawne oraz branżowe informacje. Na stronie można również znaleźć dane kontaktowe do warszawskiej kancelarii.

Dodano: 17-07-2022

Adres: Ujazdowskie 24

Kod pocztowy: 00-478

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 22 629 30 30

NIP:

Strona: https://prosterozwody.pl/

Sąsiednie Firmy

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Macromedica Centrum Medyczne

Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu