Nanostudio


Architekt poznań

Architekt poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Od dziecka marzyłeś o tym, aby kiedyś zbudować swój własny dom, i chciałbyś, aby był on wyjątkowy, oryginalny, a przy tym funkcjonalny i wygodny? Twoje oczekiwania z pewnością spełni którykolwiek architekt z Poznania zatrudniony w pracowni Nanostudio, której siedziba mieści się przy rynku. Inspiracją dla pomysłów profesjonalistów zatrudnionych w tej pracowni, którym zależy na zadowoleniu klientów, są otaczające rynek budynki w różnych stylach. Co prawda mogą stworzyć dla Ciebie indywidualny projekt, ale na ich stronach znajduje się mnóstwo gotowych projektów domów jednorodzinnych, z których możesz wybierać.

Domy przez nich projektowane charakteryzują się oryginalnością, na której ci zależy, więc obejrzyj najpierw ich prace, a być może któryś z nich przypadnie Ci do gustu. Architekci biura mogą pomóc Ci nie tylko w wyborach przy tworzeniu projektu, ale także projektowaniu wnętrz Twojego domu, a nawet w jego kompleksowej realizacji. Warto z nimi nawiązać współpracę, gdyż to, na czym im zależy, to Twoje zadowolenie i zrobią wszystko, abyś był usatysfakcjonowany.

Dodano: 12-12-2018

Adres: 27 Grudnia 11

Kod pocztowy: 61--73

Miejscowość: Poznań

Dodaj Komentarz:
  • Jedno można z całą pewnością o nich powiedzieć - ich projekty są wyjątkowe oraz funkcjonalne. Dla mnie to profesjonaliści, jakich ze świecą szukać. :)
    2019-06-28 10:43:46
    przez: widaso
    Ocena: 5

Telefon: 501 102 261

NIP: 782-164-08-27

Strona: https://www.nanostudio.pl/

Sąsiednie Firmy

Royal Shop

AR-FIZ

Ebordi s.c.