PPHU "BU-MOR"


Szkolenia bhp dla nauczycieli

Szkolenia bhp dla nauczycieli


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Kiedy sprawuje się opiekę nad grupą, należy przede wszystkim umieć zachować spokój w momencie, gdy pojawi się jakieś niepowołane zjawisko, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia podopiecznych. Oczywiście opanowanie jest kluczowe, by rozsądnie działać, ale nie wystarczy. Należy dysponować również wiedzą, która pozwoli na uniknięcie uszczerbku. Z tego powodu organizuje się szkolenia BHP dla nauczycieli. Co prawda każdy pracownik jest zobowiązany do okresowego przechodzenia kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ale grupy zawodowe, których przedstawiciele biorą na siebie odpowiedzialność za innych, wymagają specjalnego traktowania. 

Wygodną formę dokształcania proponuje przedsiębiorstwo PPHU "BU-MOR". W katalogu sprzedażowy firmy można znaleźć szybkie, merytoryczne i tanie zajęcia przeprowadzane przez specjalistów przez internet. 

Dodano: 29-01-2020

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600

Miejscowość: Oświęcim

Dodaj Komentarz:
  • Szkoleniom BHP, jakie ma w swojej ofercie ta firma, mówię zdecydowanie: Tak! Cennik za usługę nie jest wygórowany, a moi pracownicy mają okazję zdobywać wiedzę w dogodny dla siebie czasie. Super sprawa!
    2020-06-17 13:59:22
    przez: orangemeercat518
    Ocena: 3

Telefon: 507 022 814

NIP: 6521137041

Strona: https://eszkoleniabhp.com/

Sąsiednie Firmy

AGTOM s. z o.o.

Stachurski Przeprowadzki

Dom z Duszą Tadeusz Dusza