P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla


Giętarki dekarskie

Giętarki dekarskie


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Na stronie internetowej zaginarki.net została przedstawiona oferta renomowanego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w sprzedaży maszyn blacharskich. Proponowane urządzenie sprawdzą się zarówno w zakładzie przemysłowym, jak i przydomowym warsztacie.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się giętarki dekarskie. Sprzęt wyróżnia się solidnym wykonaniem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, różne inne niekorzystne czynniki zewnętrzne i został dostosowany do pracy przy produkcji seryjnej. Konstrukcja jest stabilna, pozwala na precyzyjne cięcie i zginanie. Oferta zawiera kilka modeli oraz niezbędne akcesoria. Aby dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji poszczególnych maszyn, należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że przedsiębiorstwo oferuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny maszyn. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Dodano: 17-05-2023

Adres: Kolejowa 8c

Kod pocztowy: 89-506

Miejscowość: Kęsowo

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 607 10 28 55

NIP:

Strona: https://zaginarki.net/

Sąsiednie Firmy

Autokasacja U Jacka

SEDYMENT

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex