Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


https://xmed-rtg.pl/ | RTG Ruda Śląska

https://xmed-rtg.pl/ | RTG Ruda Śląska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Bóle, zwyrodnienia i inne dolegliwości zwykle sprawiają, że człowiek decyduje się na wizytę u lekarza. Aby trafnie zdiagnozować przyczyny problemu, a następnie wprowadzić odpowiednie leczenie, trzeba przeprowadzić szereg badań, na czele z tak elementarnymi jak rentgenowskie.

Badanie RTG w Rudzie Śląskiej zapewnia między innymi pracownia xmed-rtg.pl, która przyjmuje pacjentów prywatnie oraz w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Przy wyborze odpowiedniej placówki warto kierować się jej renomą wśród pacjentów, nowoczesnym sprzętem oraz doświadczeniem pracowników.

Za pomocą badania rentgenowskiego wykrywa się nieprawidłowości między innymi w płucach, klatce piersiowej, kolanach, kręgosłupie, nadgarstkach czy dłoniach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu jest to sprawny i bezbolesny sposób diagnozowania. Prześwietlenie wykonuje się miejscowo. Warto udać się do pracowni, która badanie przeprowadzi sprawnie, a wyniki udostępni już następnego dnia, dzięki czemu możliwie jak najszybciej posłużą do uzyskania diagnozy lekarskiej.

Dodano: 04-09-2019

Adres: Szpaków 33

Kod pocztowy: 41-705

Miejscowość: Ruda Śląska

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 507605104

NIP:

Strona: https://xmed-rtg.pl/

Sąsiednie Firmy

HS MEDICAL POLAND

tapetuj.pl Sklep internetowy

Dawid Pikuła Cartrans