Producent śrub Kristal Aniela Erber


Hurtownia śrub | https://www.kristal.net.pl

Hurtownia śrub | https://www.kristal.net.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Dostawca ogłaszający się na stronie internetowej kristal.net.pl zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Obejmuje ona szeroki wybór wysokojakościowego asortymentu przydatnego w takich branżach, jak budownictwo, szeroko rozumiane usługi aranżacyjne i wykończeniowe oraz stolarstwo (artystyczne, przemysłowe i wykonywane na potrzeby własne).

Działając jako doskonale zaopatrzona hurtownia śrub, nakrętek czy dostępnych w wielu rozmiarach prętów, realizator może zaproponować nie tylko różnorodność, ale także atrakcyjne ceny. Jego kadra chętnie podejmuje się wykonania zleceń niestandardowych. Dostarcza wybrane ilości towaru do odbiorców z terenu całego kraju. 

Pracownicy świadczą również doradztwo. Zapraszają do zadawania pytań dotyczących proponowanego asortymentu, oferują pomoc przy doborze poszczególnych elementów, instruują też, jak należy mierzyć rozstaw śrub czy gwintów, by zamówić odpowiadający potrzebom produkt. Na bieżąco publikują przydatne artykuły na swojej stronie internetowej.

Dodano: 06-09-2022

Adres: Sienkiewicza 37

Kod pocztowy: 62-610

Miejscowość: Sompolno

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 730 200 666

NIP: 6661340983

Strona: https://www.kristal.net.pl

Sąsiednie Firmy

Royal Shop

AR-FIZ

Ebordi s.c.