TerapiaKobieta.pl


Przymusowe leczenie alkoholizmu dla kobiet

Przymusowe leczenie alkoholizmu dla kobiet


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Mawia się, że jeśli alkoholik sam nie zechce się leczyć, nic nie wyjdzie z terapii, do której zostanie zmuszony. Nie oznacza to jednak, że osobę uzależnioną od alkoholu można pozostawić samą sobie, zwłaszcza że gdy alkoholik nie będzie miał wsparcia, tylko pogorszy to jego stan. Poza tym warto pamiętać, iż nałóg ten wywiera fatalny wpływ na organizm - długotrwałe picie może doprowadzić do zatrucia alkoholowego, a nawet śmierci!

Na pewno więc osobie uzależnionej trzeba pomóc i jeśli nie zgadza się ona na leczenie, czasem trzeba ją do tego zmusić. W Poznaniu działa świetny ośrodek prowadzący przymusowe leczenie alkoholizmu dla kobiet. Leczenie to rozpoczyna się od detoksu, czyli uwolnienia organizmu od alkoholu i znajdujących się w nim toksyn. Często już na tym etapie chora sama decyduje, że chce się leczyć, gdyż uświadamia sobie, jak poważny jest jej stan. Więcej na temat tej placówki i prowadzonych przez nią terapii można znaleźć na stronie terapiakobieta.pl.

Dodano: 07-03-2018

Adres: Spławie 48

Kod pocztowy: 61-312

Miejscowość: Poznań

Dodaj Komentarz:
  • W opisywanym na w/w domenie ośrodku Agnus była moja siostra, która musiała walczyć z alkoholizmem, w który popadła po śmierci naszej mamy, która była dla niej wielkim autorytetem.
    2019-05-23 10:54:54
    przez: Sebastian Cieślak
    Ocena: 4

Telefon: 533 221 555

NIP:

Strona: http://terapiakobieta.pl/

Sąsiednie Firmy

Royal Shop

AR-FIZ

Ebordi s.c.