Wykładziny Biurowe


Wykładziny do biura w Szczecinie | http://www.wykladziny-biuro.pl/

Wykładziny do biura w Szczecinie | http://www.wykladziny-biuro.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak stworzyć pracownikom swojego biura taką atmosferę, aby przychodzili do pracy z zadowoleniem? Możesz to zrobić, rozjaśniając wnętrze odpowiednią wykładziną, która także wyciszy pomieszczenie. Ponieważ biura są często odwiedzane przez różnych ludzi, przynoszących na butach różnego rodzaju zanieczyszczenia musisz zadbać, aby podłoga była wyłożona taką powłoką, która będzie odporna na zabrudzenia i uszkodzenia. Właśnie takie wykładziny do biura nabędziesz w Szczecinie w sklepie ze strony wykladziny-biuro.pl, które pochodzą od miejscowego producenta.

Nie musisz martwić się Sanepidem, gdyż wykładziny produkowane są w nanotechnologii i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Są one antypoślizgowe, antystatyczne i trudnopalne. Dodatkowym walorem jest to, że możesz je nabyć w praktycznych płytkach 50 x 50, co umożliwia szybką wymianę uszkodzonej lub mocno zabrudzonej części wykładziny.

Dodano: 18-12-2017

Adres: Małkowskiego 30

Kod pocztowy: 70-304

Miejscowość: Szczecin

Dodaj Komentarz:
  • Wykładziny do naszego biura zamówiliśmy właśnie od szczecińskiego producenta Wykładziny Biurowe. I to był strzał w 10.
    2018-08-23 15:24:42
    przez: Bruno Adamczyk
    Ocena: 3

Telefon: 613 556 775

NIP: 781 187 73 44

Strona: http://www.wykladziny-biuro.pl/

Sąsiednie Firmy

Salon Jubilerski Virago

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Art Shops Sylwia Zakrocka